LED teknolojileri konusunda 30 yıllık bir geçmişe sahip olan Dijital Mühendislik Hizmetleri, çözüm ve memnuniyet odaklı çalışan ve uyguladığı tüm teknolojik yazılım ve donanımları kendi bünyesinde üreten bir çatı kuruluştur. Enformasyon panolarından LED ekran teknolojilerine, interaktif ekranlardan açık hava reklamcılığına kadar uzanan geniş iş portföyünde; otomasyon sistemleri için gereken tasarım, üretim ve uygulama adımları A’dan Z’ye firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İhtiyaçlarınıza özgü plan, proje ve çözümleri, 30 yıllık otomasyon sistemleri uzmanlığı ve tecrübesi ile üreten firmamız, yine kendi öz üretimi olan akıllı otopark yönlendirme sistemleri alanında da faaliyet göstermektedir. Kablolu, kablosuz otomasyon sistemleri konusunda uzman olan Dijital Mühendislik Hizmetleri, işin mutfağında edindiği tüm birikimi, yenilikçi ve inovatif bir teknoloji ile birleştirerek Oliptek markasıyla hizmetinize sunmaktadır.

Teknolojik yeniliklerin olumlu bir getirisi olan dijitalleşme çağında, kullanıcı dostu mühendislik tasarımları ile akıllı otomasyon sistemleri alanında fark yaratan Dijital Mühendislik Hizmetleri, Oliptek markası altında tüm proje bileşenlerini tamamen yerli olarak üretmekte ve bu bileşenlerin montajını, projeye uygun ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu büyük otoparklar, konser salonları, alış-veriş merkezleri ve benzeri için geliştirilen otopark yönlendirme sistemleri konusunda profesyonel çözüm ortağınız olan firmamız, yenilikçi tavrı ve özgün mühendislik anlayışı ile Oliptek markasıyla hizmet vermektedir. Otopark boş-dolu sistemleri için de yazılım, üretim ve montaj hizmetleri veren Dijital Mühendislik, satış sonrası profesyonel desteği ile işletmelerinizin her zaman yanındadır.

Profesyonelleşmenin ve sıradışı bir çizgiye sahip olmanın belirleyici olduğu bir dönemde; teknolojik donanımı, akıllı otopark sistemleri yazılımında kullanan firmamız, projelerini, maksimum fayda ve minimum risk prensibine göre hazırlamaktadır. Üstlenilen projeler, belirlenen iş takvimi uyarınca hayata geçirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede, kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Bu anlayış ile size sunulan hizmet; gereksiz iş yükünü, yüksek maliyeti ve zaman kaybını ortadan kaldırır. Üstlendiği projelerin her adımında, verdiği hizmetin yalnızca akıllı otomasyon sistemleri olmadığını, esas uzmanlığının insanların hayatını kolaylaştırmak ve güvenli çözümler sunmak olduğunu bilen Dijital Mühendislik Hizmetleri, Oliptek ürünleriyle hayatın trafiğine akılcı ve faydacı çözümler sunar.